Blog o muzyce, filmach, literaturze, fotografii, cyberkulturze i ludziach.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Polecamy

Fenomen Guitar Hero


Mr. Bungle okiem fana


Osób online


Polecamy

"Dolores Claiborne" - Stephen King [recenzja]


Spójrz na nową "Alicję w Krainie Czarów"


thePROMONTORY nigdy nie było tylko projektem [wywiad]


"Dying In Time" - pokaz umiejętności magików elektroniki


Nowy album zespołu Soil - "Picture Perfect"


Recenzja książki "Antyrak - Nowy styl życia"


Pegasus - konsola mojego dzieciństwa


Suicide Girls - sesja "Fight Club"


Metro 2033 - przypowieść o postnuklearnej Moskwie


Pierwsza w historii wystawa steampunkowa


Psychodeliczna sesja Tima Burtona


"Apokalipsa Dmitryja Glukhovskiego" - artykuł na temat genezy książki "Metro 2033"


Subiektywny przegląd ścieżek dźwiękowych #1


Tamagotchi XXI wieku na PS3Czytelnicy
bloglovin
bloglovin
polska baza stron
Partnerzy

- blog muzyczny Michała Nowakowskiego


Szukaj
poniedziałek, 05 kwietnia 2010
Gdybyś naprawdę mnie kochała. Nowy skecz Tima Minchina

W październiku ubiegłego roku pisaliśmy o wznowieniu "So Fucking Special" - DVD australijskiego komika Tim'a Minchin'a. Teraz prezentujemy skecz świeżo wrzucony na jego oficjalny profil na YouTube. Wideo pochodzi z "Comedy Cuts", nadchodzącej serii komediowej telewizji ITV i obejrzycie je w rozwinięciu wpisu.

poniedziałek, 26 października 2009
Dlaczego nie warto wynajmować mieszkania?

Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się odnajmujący i zażąda od nas rzeczy niemożliwych. W razie, gdy takich czynności nie możemy wykonać, wiąże się to z zerwaniem umowy, wywaleniem na ulice i nie ma zmiłuj się! Tymbardziej, gdy właścicielem mieszkania jest ktoś niezrównoważony i zbyt emocjonalnie podchodzący do sprawy. A przecież ile razy nam, zwykłym ludziom wypłata przyszła kilka dni po wyznaczonej przez pracodawcę dacie?

poniedziałek, 19 października 2009
"Piła VI", sałatkowa pułapka - odrzucona scena

Chciałbym Wam zaprezentować scenę "Sałatkowa Pułapka", która była na tyle kontrowersyjna, że nawet twórcy takiego filmu jak seria "Piła" postanowili ją odrzucić. Wrażliwców nie zachęcam do oglądania. Oczywiście żartuje. To parodia.

środa, 07 października 2009
O polskim humorze scenicznym

Polska scena kabaretowa jest dość zaludniona ale mało zróżnicowana. Kolejne trupy prześcigają się w zmyślnych skeczach, nazwach i aranżacjach scenicznych, które mogłyby zaciągnąć widza do grona swoich tymczasowo dozgonnie oddanych fanów. Zanim jedna z paczek nie wypali do końca swojego zapału i nie zmęczy materiału, który opiera się na poprzedniku, polityce i jakimś aktualnym - najlepiej kontrowersyjnym społecznym wydarzeniu. Taka jest smutna prawda i wystarczy spojrzeć na te same skecze, które nie śmieszą już nawet twórców. Łatwo się znudzić Halamą, Ani mru-mru i innymi.

wtorek, 06 października 2009
Tim Minchin, "So Fucking Rock"

Tim Minchin, australijski komik, aktor i muzyk, którego osobiście uważam za geniusza wśród komików wydał w Wielkiej Brytanii wznowienie swojego DVD "So Fucking Rock". Wydawnictwo dostępne jest wg. oficjalnej strony Tima jedynie za pośrednictwem sklepu HMV.com. Jest to właściwie te same DVD z tym, że zawiera kilka dodatków takich jak broszura z lirykami utworów, kilka występów z The Sideshow, a także różne występy z telewizji.

Jeżeli przeglądają tego bloga jacyś fani Tima pewnie zastanawiacie się jak wygląda sytuacja z wysyłką za morze. Tim odpowiada na to: A dla tych za morzem, jest możliwa wysyłka do większości krajów, chociaż w wielu przypadkach odpalicie to jedynie na komputerach. Lepsze niż nic, nie?

20:09, rownowago , hahaha
Link Dodaj komentarz »